• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот/Мелница за Месо Делови KW712649 опрема одговара за KENWOOD MG700/710/720

Бесплатен Превозот/Мелница за Месо Делови KW712649 опрема одговара за KENWOOD MG700/710/720

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата

Месо mincing машина опрема 1. Висока јачина на заштита на животната средина ПОМ материјал производство 2.заби : 14/44 мали опрема кол. : 27.86 mm голема опрема кол. : 58.9 mm понесе дијаметар : 12mm висина : 48 mm 3. одговара за KENWOOD MG700/710/720
Ако ви треба голем број на не-стандард, високо ниво на тежина, специјални материјали, опрема, ние може да произведе! Нашата органска преработка, ЧАСОТ, МИМ три процес. Се надеваме да го добиете вашиот цртежи и цитати! Ние може да повеќето брзо рок од 1 часа за да ви даде понуда!


Карактеристики на производот

Тип:
Мелница За Месо Делови

Поврзани производи