• Цената е намалена.
  • Свеж
TL665 Висок Квалитет 16AWG флексибилни силикони 4mm Банана приклучок за да се тестираат кука клип тест води

TL665 Висок Квалитет 16AWG флексибилни силикони 4mm Банана приклучок за да се тестираат кука клип тест води

 
DEN 767.52

Стока
Во продавницата


Ќе добиете 5pc Црвено-5pc Црна должина=0,5 метар, освен ако не ни порака и да го одредите боја
Specifcation&Функција :
4mm женска штекер (ќе го прифатат двете 4mm обвиткан или unshrouded Приклучок )на едниот крај и бликнаа кука тест клип на друг крај
· Материјал : 16 AWG (1.27 mm 2 )Силикони Жица+Никел позлатен месинг банана Приклучок + PA66 Insutlator
· Оценка : 30 VAC -60 VDC/10 A Max.
· Стандарден Кабел Должина : L=0.5 meteter
· Достапно боја Само Црвена / црна


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
TL665
Бренд Име:
KSSTCONNECT

Поврзани производи