• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Антички Кабинет Hanle Еуро-Стил Мебел Бронза Knob Креативни Шкафот Плакарот Фиока се Справи со Повлече Барови хардвер копчиња

Нови Антички Кабинет Hanle Еуро-Стил Мебел Бронза Knob Креативни Шкафот Плакарот Фиока се Справи со Повлече Барови хардвер копчиња

 
DEN 287.52

Стока
Во продавницата


Цената е за 1pc (Модел : 5070 B) . Ако ви треба друг модел ве Молиме контактирајте со нас пред вашата исплата . Ви благодариме.
Тип : Бронзени Кабинет Рачка
Материјал : Zince Легура
Боја : Бронзени
Дупка Проред : Единечен Дупка
Вкупна Должина : 160mm
Завртка Должина : 25mm
Карактеристики : Примерок и Антички Кабинет Рачки.
Големината На Следниве Референца :


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
Стил:
Европски
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
5070
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Тип:
Бронза Кабинет Рачка
Материјал:
Цинк Легура
боја:
бронза
Дупка проред:
Една Дупка
вкупна должина:
190mm
Висина на:
20mm
Мебел Кабинет Рачки:
Yes

Поврзани производи