• Цената е намалена.
  • Свеж
S20B-PADSS-1(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ 20POS 2MM КАЛАЈ JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални дел S20B-PADSS-1

S20B-PADSS-1(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ 20POS 2MM КАЛАЈ JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални дел S20B-PADSS-1

 
DEN 16800.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : S20 B-PADSS-1
MOQ : 280 PCS


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
S20B-PADSS-1
Бренд Име:
GRTMC

Поврзани производи