• Цената е намалена.
  • Свеж
RITC 729 Пријателство 729-2 pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер

RITC 729 Пријателство 729-2 pips-во тенис на маса / pingpong гума со сунѓер

 
DEN 520.32

Стока
Во продавницата

ДОЛАРИ 9.75
RITC 729-2 Pips-Во Тенис на Маса Гума со Сунѓер
Еластичноста на гума е значителна со помали форма промени и моќни триење што го прави забрзан циклуси лесно да се создаде. Мек сунѓер прави топката контролирање на слободни и backhand циклуси лесно. За тоа е полесно да се готви топката нагоре на табелата, тоа е ефикасен оружје за оние играчи кои се применуваат брз напад со циклуси на кратки суд.
Опремени се игра : Брз Напад / Јамка Диск
Брзина : 12
Спин : 11
Напред : 10
Контрола : 10
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
729-2
Бренд Име:
729
Гума:
Мозолчиња Во
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
FD0004066

Поврзани производи