• Цената е намалена.
  • Свеж
AN543 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Мулти-линија парична казна синџир ѓердан /bxeakola bwoaknva

AN543 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Мулти-линија парична казна синџир ѓердан /bxeakola

 
DEN 203.04
DEN 193.00

Стока
Во продавницата

Големина : 18" Тежина : 19.8 g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Осумдесет-седум
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
about 18 inch
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
ѓердан
Повод:
Партија
кодот:
AN543
dynampua:
dyoampva
bkeakbla:
bkfakbma
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Поврзани производи