• Цената е намалена.
  • Свеж
хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100406937 за Seagate 3.5 SATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

хард диск делови PCB логика одбор печатени коло 100406937 за Seagate 3.5 SATA hdd податоци за обновување на хард диск поправка

 
DEN 633.60

Стока
Во продавницата

За ретко одбор број, треба да се определи РЕВ.2 Ако не, pls проверете уште еднаш вашиот диск проблем, можеби и во други делови ќе има проблем, исто како и на главата, итн.1 Ако одговорот е да, тогаш ќе МОРА да exchange на вашиот сопствен bios-от чип на мојот одбор, вашиот диск ќе работат и повторно. Па ќе е подобро да се мемо вашиот господар чип и мазна чип број кога ќе изберете PCB одбор, ние ќе ви испратиме производ за да се обезбеди работат нормално. Поради ова, ние треба да ги користите оригиналните PCB е bios-от кога ќе се разменуваат ПХБ.


Карактеристики на производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Бренд Име:
јас-supersim

Поврзани производи