• Цената е намалена.
  • Свеж
реално свила twill шамија Сиво мастило за печатење флорални исламски шамии viscose макси hijabs бохемски Shawl свила лето стил обвива

реално свила twill шамија Сиво мастило за печатење флорални исламски шамии viscose макси hijabs бохемски Shawl свила лето

 
DEN 1295.52

Стока
Во продавницата


Сите Примероци што се земаат од реални примероци;што ќе се добие се исти како што видовме од нашата веб-страница, Тие се со висок квалитет 100% Свила марами и shawls; Големина : 200x65cm,200x130cm,250x130cm 3size за избор
100% природна свила висок квалитет свила шамија, позиционирање печатење, пот абсорбента, дише, долгорочна употреба на многу добар за нега на кожата
Број 1 Плаќање
1.Сите плаќање е заштитена од Зачувам .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време. Ние ќе организира deliveras добивме вашата исплата порака.
2.Уплатата е само ослободен по стоки беа примени од страна на вас.Ве молиме не грижете се, да се направи ред за нас.
3,Повеќе нарачки, повеќе конкурентна цена за вас.
No. 2 Превозот и предавање
Ние, главно, се користи Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух mail/DHL/UPS/ФЕДЕКС/ЕМС.
Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух mail трае околу 7-40 дена(или повеќе) во вообичаените;
DHL/UPS/ФЕДЕКС трае околу 3-7 дена во вообичаените; ЕМС трае околу 7-15 дена во вообичаеното.
Број 3 Царински давачки & Осигурување
Во повеќето време, купувачот neednt да се плати било царински. Добро ја прогласи како подарок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник е строга. Ние не сме одговорни за било царинска такса,
Ве молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Купувачи се одговорни за било каква осигурување. Ве молиме контактирајте со нас однапред, ако треба.
Број 4 За Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот,и да се врати точка мора да биде во оригинална состојба, купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Број 5 Повратни Информации
1.Ако имате било какви информации, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress со вашето име / aliexpress ID & реден број пред цел.
2.Како одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме да комуницирам со нас пред да ви се случува да ни остави неутрален / негативна повратна информација.
3.Нашата компанија Искрено се Надевам дека сите на нашите клиенти се задоволни со нашите квалитет на стоката.Вашиот задоволни Е вашето Задоволство.Тоа е нашата крајна Цел!
4. Па Тоа е многу важно да ја добиете вашата 5 Star добар Фидбек по сте го добиле нашиот Квалитет Стока,и ние ќе биде многу задоволство ако може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели и семејство.Искрено се надевам дека ќе биде еден од Нашите ВИП клиенти во иднина да се добие конкурентна цена од нови клиенти.
Ако Не сте задоволни со нашите производи,ве молиме дај ни вашиот добар предлог,ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме подобро и подобро.И да ви даде задоволни Одговор веднаш. Така што Ние може да ви даде најдобра услуга надвор од од другите.
Број 6 За Sunny Home
Почитувани клиенти :
Sunnyhome е еден од искрен и професионален свила производи на компанијата во Xiamen,Fujian Провинција,Кина. Ако сте веледрогерија или продавач кој е добар за продажба, и ви се допаѓа нашата стилови или имате добра идеја за стил или соработка.Ве молиме слободно да контактирате со нас.
Љубезно надевајќи се дека ние може да се изгради долг добар бизнис соработка со вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Pashmina
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
SHYF15181 100% свила Печатени мастило цвет свила шамија
Марами Должина:
>175cm

Поврзани производи