• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот 6.3/6.5/6.35 три coreturned на мајка двојно песна линија/звучна картичка микрофонот/кондензаторот микрофон линија 1 m

Бесплатен Превозот 6.3/6.5/6.35 три coreturned на мајка двојно песна линија/звучна картичка микрофонот/кондензаторот микрофон

 
DEN 364.80
DEN 336.00

Стока
Во продавницата


Опис : Кожа боја : црна од Страна на материјал/дијаметар : црна еластична ПВЦ / 6.0 MM Изолатори/дијаметар : ПВЦ / 1.3 MM Диригент структура/Американски жица мерач : 2 * 0.25 MM/AWG 23 Број на еден диригент материјал : 18/0.1 ММ + 2/0.22 MM Оклопна начин : алуминиумска фолија + нето ткаење Заеднички : висок квалитет на старите Швајцарски бела змеј мајка картичка 6.35 три основни butting во.
За Превозот :
1. Брод од страна на Кина Пост . обично се потребни околу 10-25 работни дена .
2. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Сите предмети ќе се организира превозот во рок од еден работен ден по плаќање избришани.
3. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, .Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-25 работни дена(речиси 1month). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Посебна Забелешка :
Може да има некои боја разликите помеѓу реалниот објект и слика, се должи на светлина и на екранот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
За Returens :
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 14 дена по приемот.Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager. Одговор во рок од 24hours(Работно време од понеделник до недела).
Повратни информации :
Бидејќи вашиот feed врати е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти p o s i tive feed врати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Јас?ќе ја напушти p o s itive feed врати за вас, премногу. И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија.
Ви благодариме За гледање!


Карактеристики на производот

Должина:
1m
Конектор Б:
Џек,Коаксијален,Speakon
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,Коаксијален Кабли,Speakon
Примена:
Микрофон,Мултимедијални,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Засилувач
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
BaiTang
оклопна:
Фолија
Конектор A:
Џек,Коаксијален,Speakon,S-Видео
Пакет:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
6.0 MM
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
6.3/6.5/6.35
должина на:
1m
is_customized:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Конектор тип:
Стерео
Конектор Боја:
Сребро.

Поврзани производи