• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Компјутери 90 степени Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач 20mm Внатрешна Кол

5 Компјутери 90 степени Лактот ПВЦ Цевка Фитинзи Адаптер за Полнач 20mm Внатрешна Кол

 
DEN 336.48

Стока
Во продавницата

Име На Производ Цевка Конектор Тип На 90 Степен Лактот Дупка Внатрешна Кол (Прибл.) 20mm / 0.787" Вкупната Големина (Прибл.) 6 x 6 x 2.5 cm/2.4" x 2.4" x 1"(L*W*H) Материјал PVC-U Боја Бела


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи