• Цената е намалена.
  • Свеж
бесплатен превозот брзо лизгање рамка q7 рамка 4x100 4x110

бесплатен превозот брзо лизгање рамка q7 рамка 4x100 4x110

 
DEN 4704.00

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДЕ
Име : Брзо лизгање рамка
Големина : 4x100, 4x110 mm тркала
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : црна
Драги Пријатели, кога ќе ги нарачате, ве молиме запомнете да ни остави порака за големината и бојата што сакате. Ви благодарам многу.


Карактеристики на производот

боја:
4x100, 4x110
Тип:
брзина рамка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи