• Цената е намалена.
  • Свеж
Ахмед Накит Мода Нови трговија на Големо Цена Метал Сите натпревар Гем Цвет Синџир Ѓердани изјава Ѓердан За Жена 2017

Ахмед Накит Мода Нови трговија на Големо Цена Метал Сите натпревар Гем Цвет Синџир Ѓердани изјава Ѓердан За Жена 2017

 
DEN 172.32
DEN 138.00

Стока
Во продавницата

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 2.Материјал : алуминиум 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : opp кеси 5.Акции : во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни.
7.Ги задоволи Европските стандарди


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
sy132
Бренд Име:
ahmed
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
is_customized:
Yes

Поврзани производи