• Цената е намалена.
  • Свеж
Сет на 500pcs 54mm*25мм Сатен Лист Мешана Боја Лист Форма Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење Занает Додатоци

Сет на 500pcs 54mm*25мм Сатен Лист Мешана Боја Лист Форма Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење Занает Додатоци

 
DEN 828.96

Стока
Во продавницата


Големина : прибл. H54mm*W25mm боја : mxied КОЛИЧИНА : 500pcs/многу Голема за занает, шиење, облека, Scrapbooking и повеќе..
Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.
Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.
Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.
Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки :
Прибл. време на испорака,може да се tackable. pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и подобро со твоите тел број лево за во време на испорака . Благодарам многу!


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Големина:
53mm*25mm
Стил:
Стап-На
Број На Модел На:
FZ0081
Бренд Име:
jusHomey
is_customized:
Yes

Поврзани производи