• Цената е намалена.
  • Свеж
Рачно Изработени Метал Балерина Figurine Апстракт Леано Железо Балет Танцување Девојка Статуа Разубавувањето Декорација Занает Украс Присутни

Рачно Изработени Метал Балерина Figurine Апстракт Леано Железо Балет Танцување Девојка Статуа Разубавувањето Декорација Занает

 
DEN 2352.00
DEN 1999.00

Стока
Во продавницата


1. Опис : Рачно Изработени Метал Балерина Figurine Апстракт Леано Железо Балет Танцување Девојка Статуа Разубавувањето Декорација Занает Украс Присутни.
2. Материјал : Железо.
3. Боја : Чоколадо.
4. Големина(cm) : Една рунда 18*6*25(должина*ширина*висина).
5. N.W. : ЕДНА рунда 0.5 кг.
6. Изработка : рачно изработени кастинг , заварени, sandblasted, насликани и сепија ефект .
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, birthday (роденден), за подарок, за Денот на Вљубените, сувенири и на фестивалот, слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Оваа убавина не е совршена, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!


Карактеристики на производот

Големина:
M
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ZHENGHAN
Тема:
Луѓе
Големина:
About 18cm*6cm*25cm
N.W.:
За 0.5 кг
Боја:
Чоколадо
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Бар, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Countertop
кориснички:
Yes
Изработка:
Рачно изработени Кастинг, Заварени, Песок Разрушен, Насликани и Сепија Ефект

Поврзани производи