• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови HDD интерфејс Кабел За HP ЗАВИСТ 4 ENVY6 6-1000 M4 M6 Sata хард диск конектор кабел DC02001IM00 690262-001

Нови HDD интерфејс Кабел За HP ЗАВИСТ 4 ENVY6 6-1000 M4 M6 Sata хард диск конектор кабел DC02001IM00 690262-001

 
DEN 623.04
DEN 405.00

Стока
Во продавницата

Нови HDD интерфејс Кабел За HP ЗАВИСТ 4 ENVY6 6-1000 M4 M6 Sata хард диск конектор кабел DC02001 IM00 690262-001
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот. Употреба : HDD SSD Кабел Адаптер Interposer Конектор.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Оригинални SATA Хард Диск Кабел Адаптер Interposer Конектор.
Компатибилен Модел :
Нови HDD интерфејс Кабел За HP ЗАВИСТ 4 ENVY6 6-1000 M4 M6 Sata хард диск конектор кабел DC02001 IM00 690262-001


Карактеристики на производот

Должина на кабел:
како фото шоу
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DC02001IM00 690262-001
Производи Статус:
Акции
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
sata хард диск
Тестирани:
100% тестирано
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Поврзани производи