• Цената е намалена.
  • Свеж
Мулти-Јазик Копче Дупликат Машина Мини Господар Авто Копче Машина за Сечење Мини Подобро Од Slica Копче Дупликат Машина XC-007

Мулти-Јазик Копче Дупликат Машина Мини Господар Авто Копче Машина за Сечење Мини Подобро Од Slica Копче Дупликат Машина XC-007

 
DEN 163200.00

Стока
Во продавницата


За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб. На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Оригиналниот Мулти-Јазици Мини Господар Авто Копче Машина за Сечење Мини Подобро Од Slica Копче Дупликат Машина XC-007
Опис фреквенција на влез : 47 - 63hz енергија : 300 w машина големина : l265*w362*h301mm се прикаже : 1024x600 вретеното брзина : 9000 rpm USB : USB2.0 оперативни температура : 0 - 50°C влажност : 10 - 90% нето тежина : 20.5 кг бруто тежина : 22.9 kg опис на Производот 1 голем екран на допир, Кинески и англиски мени, работата е едноставна и интуитивна 2 може да се користи во клучната држава на лажица, е многу погодна за клучните државата не ќе бидат подготвени под копчето Главно се користи за повикување и не клучот е изгубен податоците за повикување. Кога клучот, само следете ги чекорите за да го внесете бројот на забите, може да се изготви нов клуч : кога клучот е изгубен, само следете ги инструкциите, за да ги внесете соодветните заклучување на No. Карактеристика На вториот подигне, брз старт Изграден во базата на податоци, поддршка за сопствени Супер голема моќ brushless мотор, брзо сечење брзина Висока резолуција капацитивни екран, новиот оперативен интерфејс, лесно да се разбере Сите алуминиумско куќиште, со подобра цврстина и стабилност


Карактеристики на производот

Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
XC-007
is_customized:
Yes
фреквенција на влез:
47 - 63hz
Машина со големина:
265*362*301mm
моќност:
300 w
Екранот:
1024*600
Вретеното брзина:
9000 вртежи во минута

Поврзани производи