• Цената е намалена.
  • Свеж
За Samsung Галакси S9 Плус Телефон Случај За Samsung S9 Луксузни Ротирачки Прстен Носителот Магнетни Автомобил Стојат TPU Силикони S9+ Маска Capa

За Samsung Галакси S9 Плус Телефон Случај За Samsung S9 Луксузни Ротирачки Прстен Носителот Магнетни Автомобил Стојат TPU Силикони

 
DEN 239.52
DEN 192.00

Стока
Во продавницата


ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 2 Парчиња 1.Бренд : XSDTS 2.Компатибилен Модел На Телефон : За Samsung Галакси S9 5.8" За Samsung Галакси S9 Плус 6.2" 3.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Силикони 4.Функција 1 : Познатиот дизајн + Мода Телефон Случајот 5.Карактеристика 2 : Врати Заштита Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Прашина-доказ 6.Функција 3 : Coque Не се лизга Солиден Оклоп Заштитник Покрива Кожата 7.Карактеристика 4 : Кул Потпирачот Магнетни Случај + Магнетни Автомобил Носителот 8.Микс Боја : Suppor
За Превозот : Продавачот за Испорака Метод не следење на информации по стоки лево Кина. ние само се обидуваме се потрудиме да им понуди најдобра цена за вас.Всушност,тоа е побрзо за многу земји.
Време на испорака : Општо Земено, вие може да го добиете вашиот пакет во 15-45 дена. Ефективното време на испорака од Кина Пост е 20-60 дена, и превозот процесот е надвор од контрола, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере и да се чека трпеливо. Ве молиме контактирајте со нас прво ако не го добиете вашиот стоки над 60 дена, ние ќе рефундирање на вашата исплата. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас да се реши, спор, без било разговор пред тоа не е прифатливо, ние претпочитаат убав разговор за решавање на проблеми.
Сервис и Гаранција : Ако сте го добиле погрешен, оштетување, дефект на објектот, ве молиме контактирајте со нас за делумно целосна наплата или замена. ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 7 дена по приемот на производот предвидено ако сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
Брза Испорака Сите нарачки ќе организираме ја испорача стоката во рок од три работни дена


Карактеристики на производот

Материјал:
Samsung S9 5.8, Samsung S9 Плус
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
дизајн:
Деловни,Спортски,Метален
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
XSDTS
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Карактеристики:
Носителот Стојат Магнетни Вшмукување Заградата Автомобил Телефон Стојат Случај
Големина:
5.8inch
feature1:
Кул Потпирачот Магнетни Случај + Магнетен Држач За Во Автомобил
feature2:
Познатиот дизајн +Мода Телефон Случај
Feature3:
Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Прашина-доказ
Feature4:
Coque Не се лизга Солиден Оклоп Заштитник Покрива Кожата
Стилот 1:
Случај Флексибилни Метал Прст Прстен Носителот Стојат Маска
Стил 2:
360 Ротација Прстен Носителот Стојат Целосна Заштита Покрие Потпирачот Абел
Модел На Телефон 1:
За Samsung Галакси S9 5.8
Модел На Телефон 2:
За Samsung Галакси S9 Плус 6.2
Модел На Телефон 3:
За Samsung Галакси S9+

Поврзани производи