• Цената е намалена.
  • Свеж
6Pcs Нова Мода Multicolor Микро Отвори CZ Шарм Сонцето Цвет Круг Pendant Ѓердан За Жени

6Pcs Нова Мода Multicolor Микро Отвори CZ Шарм Сонцето Цвет Круг Pendant Ѓердан За Жени

 
DEN 1295.52
DEN 1179.00

Стока
Во продавницата

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Ѓердан Pendant 2.Големина> : Синџир Должина : Околу 45-46cm Pendant Големина : Прибл 34x41mm ( Како референца ) 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> Павер Cz,Метал Месинг 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешавина Боја) 6.Единица Количина>> : 6 компјутери/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова
Мојот пријател,Ние слободни DHL/EMS/UPS-от за цел дека над $150 !!!
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Број На Модел На:
Нови
Пол:
Жените
Pendant Големина:
34*41mm
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Стил:
Тренди
Бренд Име:
linlidada
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes

Поврзани производи