• Цената е намалена.
  • Свеж
Европски стил за печатење машки чевли кожен појас врежан се покаже поле црно и бело рачно изработени дебели дното мажите чевли од кожа

Европски стил за печатење машки чевли кожен појас врежан се покаже поле црно и бело рачно изработени дебели дното мажите чевли

 
DEN 10992.00
DEN 8684.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Insole Материјал:
pigskin
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
JMC05
Бренд Име:
Листа&цена
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пети Форма:
Круг Пети
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи