• Цената е намалена.
  • Свеж
Delprado 1/43 Скала Автомобил Модел Играчки 1995 Година Опел Calibra Diecast Метал Автомобил Модел Играчка За Подарок/Kids/Collection/Deocration

Delprado 1/43 Скала Автомобил Модел Играчки 1995 Година Опел Calibra Diecast Метал Автомобил Модел Играчка За Подарок/Kids/Collection/Deocration

 
DEN 304.80
DEN 214.00

Стока
Во продавницата


Бренд Нови Diecast Автомобил Модел Играчки - Германија 1995 Година "Опел" Calibra Состојба : Brand New Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / Каучук(Гума) Diecast Автомобил Модел, изработени од метал. Одличен квалитет Функција : Оди акција со Гума, гума на секоја тркала Автомобил Големина : приближно 1 0 cm(L) * 4 см(W) * 3 cm(H) Тежина : околу 100g/еез Пакет : Нема Мало Кутија,Спакувани Во Opp Вреќа Објект се Вклучени : 1 buc diecast играчка автомобил модел
Германија 1995 Година "Опел" Calibra
Answer : ___________________________ Note :
1.) Во вид на Снимање;
2.)Затоа што на светлината и се прикажат фактори, постојат и може да биде малку отстапување;
3.)На "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не мора следење на информации на интернет,па кога ќе се изборот на пратката,ве молиме размислете внимателно.


Карактеристики на производот

Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
автомобил играчка
Бар-кодот:
No
Карактеристики:
Diecast

Поврзани производи