• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs Подарок Сет Нови Дрвени Пушењето Цевка Мали Абонос Трајни Пушењето Цигари Луле Тутун Пури Цевки Црна Пушењето Цевки

1pcs Подарок Сет Нови Дрвени Пушењето Цевка Мали Абонос Трајни Пушењето Цигари Луле Тутун Пури Цевки Црна Пушењето Цевки

 
DEN 542.40

Стока
Во продавницата


1pcs Подарок Сет Нови Дрвени Пушењето Цевка Мали Абонос Трајни Пушењето Цигари Луле Тутун Пури Цевки Црна Пушењето Цевки
Подарок Сет : 2 Екран+ 1 Цевка Алатка Нож+2 Цевка Чистење
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
Ве молиме контактирајте со нас за детали.
За freeshipping, ние обезбеди CH Пост или HK Postwith следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 8-20 работни денови.Ние нудиме на курирската служба DHL и UPS-от,ТНТ,Fedex,но не и бесплатен превозот.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 3-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 10-20 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.
Во Кина најдобри продажба продавница,клиентите задоволство доаѓа прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, ако заради било каква причина се чувствувате задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе го реши 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни. Ние ве поттикнувам да контактирате со нас пред да замине негативен или неутрален коментар во нашите повратни информации форма.
Ние обезбедуваме 7 дена замена.Ве молиме имајте на објектот како оригинален и да се врати во рок од 7 дена. Штом ќе добиете предмети, ние ќе замена или рефундирање да што Побрзо.Ве молиме имајте предвид дека купувачот плаќа за превозот Плус Такса.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
ТЕЛ : 86-516-86622169
86-18952276216


Карактеристики на производот

Бренд Име:
пешачки
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
687
Обликот:
Свиткана Тип
боја:
како што е прикажано подолу,брод по случаен избор
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи