• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња Бебе Девојки Облека, Модни Оглавник Леопард Т-маица Tassel Шорцеви Деца Девојки Оглавник Кавга Блузи Облека Сет

2 парчиња Бебе Девојки Облека, Модни Оглавник Леопард Т-маица Tassel Шорцеви Деца Девојки Оглавник Кавга Блузи Облека Сет

 
DEN 238.56
DEN 210.00

Стока
Во продавницата

(Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ви благодариме.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
ink Frog Analytics
На 26-Феб-18 во 02 : 08 : 11 EST, продавачот додадени следните информации :
.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Ви благодариме за вашето разбирање.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет се вклучени : 2 ПАРЧИЊА Бебе Леопард Кошула+Панталони Облека Поставува
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Главната Боја : Леопард ,Црна
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Големина : Одговара за 0-3 Години
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
1 инч = 2. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. клиенти сите се наши пријатели.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Број На Модел На:
2 парчиња Бебе Девојки Облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Никој
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Поврзани производи