• Цената е намалена.
  • Свеж
12-16inch Бразилецот Кадрава Синтетички Влакна Ткаат Снопови за Шиење во Екстензии за Коса со Затворање Еден Пакет Полн Главата во Златна Убавина

12-16inch Бразилецот Кадрава Синтетички Влакна Ткаат Снопови за Шиење во Екстензии за Коса со Затворање Еден Пакет Полн Главата

 
DEN 1257.60
DEN 767.00

Стока
Во продавницата


Косата стил : Cury Синтетички Влакна Ткаат
Коса должина : 14&16inch
Губење на Тежината : 330g Ако имате било какви прашања,задоволство контактирајте со нас.Тоа е наше задоволство да ви послужи.
Q1.Колку долго трае таа трае?
А1 : Обично синтетички влакна може да трае 4-8 недели,кога ќе complets на плетенка,треба да се грижи за тоа, да ги споделите со нив трае долго време.
Q2.Зошто мојата коса се tangles?
А2 : Вашата коса може да метежот поради сувост,човечка коса, исто така, може да метежот,така што пред да плетенка,мора да се биде внимателен чешла тоа чувајте го изедначи.
Q3.Зошто боите не се точно како што сликите покажуваат?
A3 : Различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр.ќе имаат малку боја разлика.
Q4.Ако имате било какви други прашања?
A4 : ве Молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Протегала должина:
12inches, 16inches
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Бренд Име:
Златна Убавина
косата weft:
Машина Двојно Weft
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
боја:
#1,1 Б,#2,#4,#27,#30,#33,#350,#99J,Бубачки,P1B/27,P1B/33,P1B/Бубачка
Должина:
14&16inch
Нето тежина:
330g(+/-5g)

Поврзани производи