• Цената е намалена.
  • Свеж
500pcs/Пакет Должина 94mm за Еднократна употреба Shisha Отворот,Наргиле/водовод/Sheesha/Chicha/Narguile Црево Устата Совети Додатоци

500pcs/Пакет Должина 94mm за Еднократна употреба Shisha Отворот,Наргиле/водовод/Sheesha/Chicha/Narguile Црево Устата Совети Додатоци

 
DEN 2016.00

Стока
Во продавницата


50pc/торба,500pc/10bags


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Saya
Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип
Техника:
Лак

Поврзани производи