• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Лето Девојки Облека Поставите Повик О-вратот Кратко Sleeve Писма Шема Pullover Две Парчиња Одговараат Памучна Облека За Девојката

2018 Лето Девојки Облека Поставите Повик О-вратот Кратко Sleeve Писма Шема Pullover Две Парчиња Одговараат Памучна Облека

 
DEN 1536.00
DEN 922.00

Стока
Во продавницата


Политика за испорака
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број .Тоа трае 10-25 workdays достигне повеќето земји. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Ние ви нудиме бесплатен замена, во рок од 15 дена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации политика
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Outerwear Тип:
Шорцеви
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
065801849050
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
детска облека:
Облека Сет
облека за девојки:
2018 лето нови
децата облека:
спорт одговара
децата облека девојка:
лето сет
девојки облека:
Облека Сет
Големина:
110 120 130 140 150 160
боја:
Жолта

Поврзани производи