• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил табла опфаќа за Субару XV сите години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Автомобил табла опфаќа за Субару XV сите години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

 
DEN 1919.52
DEN 998.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме кликнете за да добијат сини картони пред купување на производот, кога плаќање не't заборавајте да го користат, ви благодариме!
Сликата на вашиот предмети :
здраво драги пријатели, ако примите рампа модел не поддржуваат ќе автомобил , ве молиме прво време да контактирате со мене , јас веднаш ќе комуницира со вас , и да си одат за да се реши проблемот , ве молиме да не't open спор ,ви благодариме!
Ве молиме потврдете го на табла како исто како твое автомобил
За Субару XV сите години (десната рака диск)
Детална слика за прецизно сечење :
Како да се инсталира : ве молиме видете на слика


Карактеристики на производот

Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
FUWAYDA
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
50inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
табла опфаќа
Поддршка за:
за Субару XV сите години

Поврзани производи