• Цената е намалена.
  • Свеж
7/8 22mm Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за Kawasaki ZX-6 ZZR600 ZXR400 Z750S ER-5 ZR750 ER6N ER6F

7/8 22mm Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за Kawasaki ZX-6 ZZR600 ZXR400 Z750S ER-5 ZR750 ER6N ER6F

 
DEN 1293.12
DEN 1021.00

Стока
Во продавницата


Опис на производот Детали за Производот : состојба : 100% сосема нов кол : 1 пар материјал тип : cnc алуминиум лесно да се инсталира бои : слики fitment Универзална,За повеќето мотор со 7/8" 22mm handlebar Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл кочница спојки држела заштита guard answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена, ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.
Превозот Термини :
Објектот ќе биде предаден од Кина по вашата целосна уплата е примена
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Забелешки :
1.Ние брод на Aliexpress адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
3.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во paypal е порака кога ќе се грижат за нас.
4.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
5.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Начин На Плаќање :
1.Прифаќаме САМО Alipay и брод item(s) to Alipay е потврдена адреса
2.Ако бродот да Aliexpress адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
4.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
5.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. Политика на враќање :
1. Ние мора да се разменат item(s) во рок од 14 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Се враќа мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци.
2. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи
3. Единица(s) врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци. Превозот, ракување, осигурување надоместоци се неповратни.
4. Се враќа по овој период нема да бидат прифатени


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LG-002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
5.5inch
Објектот Ширина:
1.97cm
Објектот Висина:
1.94cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Дијаметар:
0.59cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Кочница Спојки Држела Заштита На Стража
Motobike Направи:
Suzuki
Година:
сите години
Објектот:
мотоцикл Кочница Спојки Држела Заштита на Стража
Објектот Боја:
Black&Сребро.
Fitment:
За SUZUKI RGV250 VJ22 RGV 250 1991 1992 1993 1994 1995 1996
Тип:
Мотоцикл Заштитник Handlebar
Бои:
црно/сино/златниот/red/сребрена/црна/портокал/сива
Функција:
Кочница Спојки Лост Заштита

Поврзани производи