• Цената е намалена.
  • Свеж
EB25-2 Замена на Глава Сега-Б Длабоко Чистење Електрична Четка за заби Главата За D12, D20 3709 D34

EB25-2 Замена на Глава Сега-Б Длабоко Чистење Електрична Четка за заби Главата За D12, D20 3709 D34

 
DEN 1295.52
DEN 673.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
OralB
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
EB25
Материјал:
Пластични
Големина:
2 heads/pack
Количина:
1 пакет
Тип На Објект:
Четка за заби
Тип:
четка за заби главата
Возрасна Група:
Возрасни лица
Модел:
Електрична четка за заби главата
Употреба:
Замена четка главата за Електрична четка за Заби
Карактеристики:
длабоко чистење
Боја Класификација:
Бела
Материјал:
Пластични

Поврзани производи