• Цената е намалена.
  • Свеж
3pcs/пакет наргиле силиконски црева конектор наргиле адаптер црево за led уметност наргиле или mp5 наргиле

3pcs/пакет наргиле силиконски црева конектор наргиле адаптер црево за led уметност наргиле или mp5 наргиле

 
DEN 479.52
DEN 384.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
Кол 19mm, Кол 15mm
Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
H
Техника:
огледало

Поврзани производи