• Цената е намалена.
  • Свеж
DKW ballpoint Пенкало зелена caneta Училиште Канцелариски материјали човек жените луксузни roller ball пенкала бизнис подарок pen бесплатен превозот 001

DKW ballpoint Пенкало зелена caneta Училиште Канцелариски материјали човек жените луксузни roller ball пенкала бизнис подарок

 
DEN 336.00
DEN 269.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
0705
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал

Поврзани производи