• Цената е намалена.
  • Свеж
реално темно сива боја на 18-ти век coronation cosplay бал средновековниот фустан Ренесансата gown кралицата Викторија Belle бал

реално темно сива боја на 18-ти век coronation cosplay бал средновековниот фустан Ренесансата gown кралицата Викторија Belle

 
DEN 7584.00

Стока
Во продавницата


1-3cm надоместок


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Материјал:
organza
Бренд Име:
TAOPU
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
средновековниот cosplay
Одделот За Името:
Возрасни
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Период Носии
Извор:
Cosplay

Поврзани производи