• Цената е намалена.
  • Свеж
Еднофазен моторни пластични фан сечилото Воздушна пумпа фан 15mm D-тип на дупка дупка Ладење 98mm 117mm

Еднофазен моторни пластични фан сечилото Воздушна пумпа фан 15mm D-тип на дупка дупка Ладење 98mm 117mm

 
DEN 479.52
DEN 456.00

Стока
Во продавницата


Еднофазен моторни пластични фан сечилото Воздушна пумпа фан D-тип на дупка дупка Ладење


Карактеристики на производот

Тип:
фан делови

Поврзани производи