• Цената е намалена.
  • Свеж
Myslc Печатени Покритие за Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T810 T815 T813 T819 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

Myslc Печатени Покритие за Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T810 T815 T813 T819 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

 
DEN 431.52

Стока
Во продавницата


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел


Карактеристики на производот

Модел Компатибилност:
за Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T810 T815 T813 T819
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
KXW03160256PCLC
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Поврзани производи